Jsme lesní klub, který postupně krystalizuje z přátelských setkávání rodičů a dětí v Oboře Hvězda. Jak děti rostou, roste i naše touha a odvaha vytvářet pro ně prostor, v němž by mohly navazovat první přátelství, poznávat „velký svět“ za hranicemi své vlastní rodiny, učit se nejen znát, ale i mít rád prostředí, v němž žijí.


 • PF 2022

  Vše dobré do nového roku 2022 vám přejí všichni malí i velcí z Malejova


 • Ukliďme Česko - podzimní úklid obory Hvězda 18. září

  Srdečně zveme dobrovolníky na podzimní sousedský úklid Ukliďme Česko, který proběhne v sobotu 18. září 2021 v oboře Hvězda. Budeme se na vás těšit od 10 hodin. Pytle na sbírání odpadků naleznete na třech stanovištích, a to: 1) Bělohorská brána, 2) Ruzyňská brána, 3) vyústění cyklostezky na ulici Kralupská. Na...


 • Zálesácký kroužek pro děti

  Ve školním roce 2021/2022 pořádáme kroužek lesní moudrosti pro děti od 5 do 9 let. Podrobnější informace naleznete na přiloženém plakátku.


 • Společně zatepleme jurtu

  Letošní zima nám ukázala svoji pravou tvář a i největším otužilcům byla v jurtě pořádná zima. Abychom mohli dětem poskytnout plnohodnotné vzdělání a zázemí, potřebujeme jurtu ještě zateplit. Podpořte prosím zateplení v naší sbírce na Darujme.cz. Každá vaše koruna bude zdvojnásobena Nadací České spořitelny.


 • Děkujeme, že jste uklidili Česko

  Moc děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se spolu s námi zapojili do akce Ukliďme Česko. Udělali jsme společně kus práce a povedlo se nám uklidit pěkný kus přírody. Díky za vaše nasazení, moc si toho vážíme! 💚 Podpořeno Pražskými službami a.s. Podpořeno z grantového programu České spořitelny “Dokážeme víc”, ve spolupráci...